Keskkond

Puidugraanulid on keskkonnasäästlik biokütus, mis aitab hoida teisi loodusvarasid.Puidugraanulitega kütmine on üks tõhusamaid tahke kütusega kütmise meetodeid. Puidugraanulid sisaldavad vähe niiskust ja tuhka, tänu millele on põlemine täielik ja tõhus.

Heatit puidugraanulid on üks osa Lemeks Groupi väärtusahelast. Ahel algab metsa istutamisest ja langetamisest ning jätkub puidu töötlemisega, mille jäätmeid me kasutame uutes ja jätkusuutlikes lisandvormides nagu puidugraanulid. 

Meie väärtusloomeahela algallikaks on Eesti mets, mille kasvule anname hoogu igakevadistel metsaistutamistalgutel.

Me majandame metsa heaperemehelikult, tagades nii Eesti metsade jätkusuutlikkuse. Meile on oluline teadmine, et võime puidu päritolu usaldusväärsuses kindlad olla.

Puidu esmane töötlemine toimub Lemeks Grupi osalusega saeveskites. Meile meeldib, et loodusliku materjalina on puit sobilik sisend paljudes valdkondades. Väärtust lisab veelgi võimalus seda taaskasutada.

Meie tehastes valmistatav liimpuit annab ehituskonstruktsioonidele ja -detailidele parima kandevõime ning vastupidavuse.

Lemeks Grupi ettevõtted annavad puidule uue elu. Me vormime sellest mänguväljakuid, suvekodusid, tööstushooneid ja palju muud, eesmärgiga muuta inimesi ümbritsev keskkond loomulikuks ja looduslikuks.

Tegutseme oma igapäevatöös tõhusalt ning kasutame puidutöötlemisjääke uutes ja keskkonnasäästlike väärindatud vormides.