Tooted 01

Puidugraanulid ehk pelletid on keskkonnasõbralik biokütus, mille eeliseks on märkimisväärselt odavam hind võrreldes teiste kütteviisidega, lihtsus ja mugavus. Pakume 6 mm läbimõõduga Premium kvaliteediga puidugraanuleid, mida toodame parimast võimalikust toorainest.

Ettevõttest 02

EESTI KAPITALIL ETTEVÕTE

Kuulumine Eesti suurimasse metsa- ja puidutööstuskontserni Lemeks Grupp võimaldab olla osa terviklikust tarneahelast: metsa istutamisest, puidu saagimisest saeveskites kuni lõpptoodete valmistamiseni välja.

Palmako AS äriidee on müüa laia valikut kõrgekvaliteedilisi puittooteid teadlikule ja keskkonda väärtustavale inimesele. 93% ettevõte toodangust eksporditakse rohkem kui 30 riiki üle maailma.

Kvaliteet 03

Toodete kvaliteet on meie esmane prioriteet

Kasutades parimat toormaterjali, tipptehnoloogiat ja tasemel oskustööjõudu, võimaldab meil valmistada tooteid, mis sobivad ka kõige nõudlikumale kliendile.

Palmakol on FSC sertifikaat ja küttegraanulitel ENplusi sertifikaat.

Tootmine 04

NELI TOOTMISETTEVÕTET, MILLES KASUTATAKSE TIPPTEHNOLOOGIAT

Töötleme aastas üle 200 000 m3 toorainet erinevateks toodeteks. Aastate jooksul oleme investeerinud üle 34 miljoni euro tipptehnoloogiasse, mis võimaldab meil kasutada oma toodete valmistamiseks parimaid seadmeid. Toodame aastas umbes 50 000 tonni puidugraanuleid.

Müügitingimused 05

KÕRGE TUGITEENUSTE TASE

Tagamaks kiireid ja täpseid tarneid üle kogu Euroopa, on edasimüüjate jaoks aasta läbi olemas piisav laovaru. Vajadusel on võimalik transportida kaup otse lõpptarbija tagaaeda. Mitmekeelse ettevõttena suudab Palmako AS teenindada oma kliente kaheksas keeles.

Palmako AS on ettevõttena efektiivne, paindlik, kliendi-sõbralik ja jätkusuutlik.